Kategori Genel

TRT Çocuk Dergisi Ağustos Sayısı Çıktı

09 Ağustos 2016 Genel  Yorum yok

ege34Arkadaşlar! Keyifle okuduğunuz TRT Çocuk Dergisi’nin Ağustos sayısı yine dopdolu. Rafadan Tayfa kahramanlarıyla her yerde oynayabileceğiniz oyunları keşfetmeye, Elif’le sağlıklı mı sağlıklı yaz meyvelerini tanımaya, Keloğlan ve arkadaşlarıyla su topu sporunu öğrenmeye ne dersiniz?

Devamı

Temmuz Sayımız Bayilerde

05 Temmuz 2016 Genel  Yorum yok

3783Hey arkadaşlar!

Heyecanla beklediğiniz TRT Çocuk Dergisi'nin temmuz sayısı çıktı!

Bu ay derginizde BÜYÜKLERİMİZİN DE SEVEREK İZLEDİĞİ TRT ÇOCUK EKRANLARININ SEVİMLİ KAHRAMANLARINDAN Heidi ile hayatın kaynağı suyun hiç bilinmeyen
yönlerini keşfedecek,yeni çizgi öykü Sakinol Ailesi'nin eğlenceli üyelerini
tanıyacak, evde yoğurt mayalamayı öğrenip çok şaşıracaksınız!

Tatil günlerinize neşe katacak plastik tabaktan frizbi yapIMI ve PEK ÇOK  ÇİZGİ HİKAYESİYLE TRT Çocuk Dergisi, Bulmaca Eki ve Kuzucuk çıkartmaları ile tüm bayilerde!

Devamı

Haziran sayısımız yine neşe dolu…

21 Haziran 2016 Genel  Yorum yok

Haziran 2016 kapak kaliteliArkadaşlar! Derginizin Haziran sayısı ramazan coşkusu ile dopdolu! Bu ay Rafadan Tayfa KAHRAMANLARININ ZAMAN YOLCULUKLARINA, Selim ve Pelin'in ramazan HEYACANLARINA tanıklık etmeye, İbi ve Tosi ile Muğla'da gezmeye var mısınız? Ayrıca yaz günlerinin tatlı yiyeceği dondurma ve tatilin neşeli aracı bisiklet hakkında da bilinmeyenleri öğreneceğiniz TRT Çocuk Dergisi; Bulmaca Eki ve Rafadan Tayfa çıkartmaları ile tüm bayilerde!

Devamı

Arkadaşlar, TRT Çocuk Dergisi Mayıs sayısı çıktı!

02 Mayıs 2016 Genel  Yorum yok

Mayıs 2016 dergi kapak kaliteliHeyyy arkadaşlar! Heyecanla beklediğiniz TRT Çocuk Dergisi’nin mayıs sayısı çıktı. Bu ay Çılgın Orman’ın sevimli kahramanlarıyla baharda neler olduğunu öğrenip çok eğlenecek, 1500 yıl aşılamayan ve 563 yıl önce Fatih Sultan Mehmet’in aştığı İstanbul surlarının sırlarını öğrenip çok şaşıracaksınız.

TRT Çocuk Dergisi bulmaca eki ve Çılgın Orman çıkartmaları hediyesiyle tüm bayilerde.

 

Devamı

TRT Çocuk Dergisi Nisan Sayısı Çıktı!

04 Nisan 2016 Genel  Yorum yok

derÇocuklar! TRT Çocuk Dergisinin Çiçek ve Çocuk temalı Nisan sayısı çıktı.

Bu ay ülkemizde yetişen çok özel çiçekler hakkında hiç bilmediğiniz ilginç bilgileri Elif’ten öğrenecek, Bir Zamanlar bölümüyle heyecanlı masallara doyamayacaksınız. Yeni bölümümüz Sağlıklı Besleniyorum’da sağlıklı gelişiminiz için gerekenleri öğrenip çok şaşıracaksınız.

TRT Çocuk Dergisi bulmaca eki ve TRT Çocuk kahramanları çıkartmaları hediyesiyle bayilerde.

Devamı

TRT Çocuk Dergisi Mart Sayısı Çıktı!

07 Mart 2016 Genel  Yorum yok

Mart 2016 Kapak baskı-1Arkadaşlar, merakla beklediğiniz TRT Çocuk dergisi baharın ilk sayısında Bulmaca Kulesi kahramanlarıyla sizler için çevre dostu enerji kaynaklarını araştırdı.

Uçan fare sayfalarımızı son kez şenlendirirken  Dodo, Baykuş Yula, Kuzucuk ve Elif sizinle ilk kez buluşmak için sabırsızlanıyor.

Ayrıca 'Benim İstanbulum' köşesinde,  İstanbul Kültür AŞ öykü yarışmasında derece alan arkadaşlarımızın öykülerini okuyabileceksiniz.

İbi, Tosi, Hoppa, Mıncır, Keloğlan, Kuzucuk, Rafadan Tayfa,

Hezarfen ve çok sevdiğiniz TRT Çocuk Kahramanları da derginizin sayfaları arasında...

TRT Çocuk Dergisi bulmaca eki ve Bulmaca Kulesi çıkartmaları hediyesiyle tüm
bayilerde!

Devamı

Şubat Sayımız Çıktı

19 Şubat 2016 Genel  Yorum yok

şubat 2016 Kapak kaliteliTRT Çocuk Dergisi sizler için zevkle okuyacağınız eğlenceli bir sayı hazırladı. Bu ayın dergi konusu “Geri Dönüşüm”. Bu konuda pek çok bilgiye sahip olacaksınız.  Diğer taraftan çok sevdiğiniz Keloğlan’la yeni bir macera yaşayacak, Rafadan Tayfa ile zıplamalı hoplamalı yepyeni bir oyun öğreneceksiniz. Bugüne kadar Köstebekgiller ile şehir şehir gezdi. Şubat sayısında bzieİbi ve Tosi eşlik ediyor. İbi ve Tosi’nin gezi notları başlıyor. Ayrıca, İbi ile Keşfediyoruz sayfamızı da keyifli bulacaksınız

Devamı

TRT Çocuk Dergisi Ocak Sayısı Çıktı

02 Ocak 2016 Genel  Yorum yok

324Hey arkadaşlar! Severek okuduğunuz TRT Çocuk Dergisinin Ocak sayısı çıktı. Bu ay Pırdino ve arkadaşlarıyla  şimşekten yağmura, kardan gökkuşağına pek çok hava olayının sebebini öğrenip çok şaşıracaksınız.  Ayrıca yeni bölümleriniz Büyüteç ve Mühim İşler Listesi de derginizin sayfaları arasında sizi bekliyor olacak.

TRT Çocuk Dergisi tüm bayilerde ve sadece 5 lira!

Devamı

TRT Çocuk Dergisi Aralık Sayısı Çıktı

07 Aralık 2015 Genel  Yorum yok

12279011_991424254252815_695090801242203433_nArkadaşlar müjdeee! Heyecanla beklediğiniz TRT Çocuk Dergisinin Aralık sayısı çıktı. Bu ay Nane ve Limon’la dünyanın en ilginç mağaralarını keşfedip çok şaşıracaksınız.  Yeni çizgi öykümüz Fatih Sultan Mehmet’in maceraları da bu ay sizinle. Ayrıca TRT Çocuk 2016 takvimi de derginizle birlikte ücretsiz.

TRT Çocuk Dergisi’ni bayinizden istemeyi unutmayın. Sadece 5 lira!

Devamı

Büyüsem de “Öğretmen” Olsam!

09 Kasım 2015 Genel  Yorum yok

buyusemTRT Çocuk Dergisi'nin yeni “Büyüsem de Olsam…” köşesinin bu haftaki konusu çoğu çocuğun ilk meslek hayali; 'Öğretmenlik'...

 

Emekli Öğretmen Ayla Ağabegüm'ün konuk olduğu köşemizde, mesleğin kolay ve zor yönleri anlatılıyor.

Öğretmenlik mesleğini merak ediyorsan detaylar Kasım sayımızda...

Devamı
1 2 3 ... 5